banner56

Rüyada Yatak odası görmek

Rüyada Yatak odası görmek
Rüyada Yatak odası görmek
 
Rüyada yatak odası görmek, oda içerisinde bulunmak; ruh dünyasındaki zenginliğe, huzur ve güvene, eşinizle birlikteliğinizin uyum içersinde olduğuna, rüyada yatak odanızın karanlık olduğunu görmeniz; sıkıntıya, zulme ve haksızlığa, karanlıktan aydınlığa çıkmanız; borçtan, üzüntü ve kederden kurtulmaya delalet eder.
 
Rüyada yatak odası görmek; sevdiği kadına, hoş geçime, karlı bir yatırıma, yatak odasından çıktığınızı göreniz; eşinizle aranızın açılacağına, önemsiz bir takım tartışmalar yaşayıp huzursuz olacağınıza, canınızın sıkılacağına delalet eder.
 
Rüyada yıkık-dökük bir yatak odası görmeniz; mutsuzluğa, üzüntüye veya ahlâksız bir eşe işarettir. Rüyada harap olmuş yatak odasını onarmanız, onarmaya çalışmanız; eski güzel günlerinize döneceğinize, sevineceğinize, mutluluğa, eşinizin ıslah olmasına delalet eder.
 
Rüyada yatak odanızın çöktüğünü görmek; rüyayı gören kimse çok zenginleşir. Rüyada aydınlık oda görmek; girdiğiniz işlerden büyük kazanç elde edeceğinize, boş bir oda görmek; fakir düşerek başkalarına muhtaç olacağınıza işarettir.
 
Rüyada ışıltılı bir yatak odası görmeniz; cinsel yaşantınızda yaşayacağınız renkliliğe, mutluluğa, sadakate, duygusal dünyanızın oldukça hareketli olacağına, sevdiğinizle güzel günler yaşayacağınıza delalet eder. Yabancı bir ülkeye yolculuk yapacak, yeni ve çok hoş insanlarla tanışacaksınız.
Source: Rüya Tabiri Y
Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2013, 23:10
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22