Rüyada Yaban gülü görmek

Reklam
09 Ekim 2013 - 00:54
Rüyada kırlarda yaban gülü görmek ve koklamak, gelecek günlerin aydınlık ve mutluluk içinde geçeceğine, yeni dostlar edinileceğine rızkın bol ve bereketli olacağına delalet eder.

Rüyada görülen yabangülü, sevgi ve saygı duyulan kimselerle arasına fitne girip aralarının açılmasına da işarettir.

Rüyada dalından koparılmış ya­ban gülü görmek, üzüntü ve kedere işarettir.

Rüyada birine yaban gülü verdiği­ni görmek, aralarında söz olacağına işarettir.

Rüyada elinde yaban gülü olduğu­nu görmek, çocuğun ölümüne, bir dostundan veya hanımından ayrılma­ya işarettir.

Rüyada yaban gülü görmek ve koklamak, gelecek günlerin aydınlık ve mutluluk içinde geçeceğine, yeni dostlar edinileceğine rızkın bol ve bereketli olacağına delalet eder.
Rüyada görülen yaban gülünü dalından koparmak; dost ve arkadaşlarınızdan uzak kalmanıza işarettir.

Rüyada görülen yaban gülü renklerine göre de farklı şekillerde yorumlanabilir.
Pembe yaban gülü; gönül ilişkilerinizdeki olumlu gelişmelerin habercisidir. Rüyanızda sevdiğinize yaban gülü vermeniz, sevginizin artacağına, sevdiğinizde bir söz vereceğinize ve sözünüzde duramayacağınıza işaret eder.
Rüyada pembe yaban gülünü dalından kopardığını görmek; sevdiğinizin kalbini gereksiz bir mevzu nedeniyle kıracağınıza, bu hususta dikkatli olmanız gerektiğine bir uyarıdır.
Rüyada pembe yaban gülü diktiğinizi görmeniz; bekar iseniz, bir adak ve sadaka ile tabir edilir. Evlilik planlarınızı bir süreliğine ertelemeniz gerekeceğine işarettir.
Pembe yaban gülü koklamanız mutluluğunuzun artacağına delalet eder.
Beyaz yaban gülü; korku, layık olma, sır saklama ve özgürlüğü işaret eder. Rüyanızda sevdiğinize beyaz bir yaban gülü verdiğinizi görmeniz; pek yakında ayrılabileceğinize delalet eder.
Rüyada görülen yaban gülü; bekar bir bayan tarafından görüldü ise, vefasız, acımasız bir koca veya erkektir. Rüyayı gören erkek ise tersi ile yorumlanır.

Source: Rüya Tabiri Y

YORUMLAR

  • 0 Yorum