Rüyada Vermut görmek

Reklam
14 Kasım 2013 - 15:27
Rüyada görülen her tür içki kolaylıkla elde edilen haram mala delalet eder. Rüyada alkollü herhangi bir içki içtiğini gören kişi büyük günah işler ve geniş rızka kavuşur.

Rüyada şişe içerisinde vermut görmek; size hizmet edecek iyi huylu bir hizmetçi veya kadına delalet eder. Rüyada şişesinden kadehe vermut doldurduğunuzu görmeniz; rızkınızın artacağına, helal rızık için çaba göstermeniz gerektiğine delalet eder.

Rüyada içerisinde vermut bulunan şişenin kırıldığını görmek; mal ve herhangi bir işten kazançlı ve başarılı bir şekilde çıkacağınıza, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, şişe parçalarının yere saçıldığını görmek; size karşı düşmanlık etmek isteyen insanlara karşı zafer kazanacağınıza, fitne ve riyadan uzak kalacağınıza, kırılan parçalar oranında dostlarınızın artacağına delalet eder.

Rüyada vermut içtiğinizi görmeniz; sevilen ve sayılan dostlarınız arasında bulunacağınıza, yeni dostluklar kuracağınıza, içtiğiniz vermuttan sarhoş olduğunuzu görmeniz; ca¬hil, işsiz, bayağı bir kimseye veya bir konuda hayal kırıklığına uğramaya, üzüntü ve kedere veya haram kazan¬ca delalet eder. Rüyada vermut içmediği halde sarhoş olduğunuzu görmeniz; bir konuda büyük bir korku yaşamaya ve telaşa düşeceğinize, işlerinizde zahmet ve sıkıntıya düşeceğinize delalet eder.

Rüyada vermut kadehi görmeniz ve vermut içmeniz; kadeh dolu ise hamile bir kadına, kadeh içerisindeki vermutun döküldüğünü görmek; hamile kadının çocuğunu düşürmesine, kadehin kırılıp içerisindeki vermutun döküldüğünü görmek; hamile kadının çocuğunun vefat etmesine, boş bir vermut kadehi görmek; çocuğunun olmayacağına, kadehin içerisindeki vermutu içip bitirdiğini görmek; vermutu içen kişinin ecelinin yaklaştığına delalet eder.

Source: V

YORUMLAR

  • 0 Yorum