Rüyada Postacı Görmek

14 Eylül 2013 - 16:55

Rüyada postacı görmek; yolculuğa, davet sahibi bir kimseye, haber getiren kimseye, hayra çalışan gayret ehli bir insana delalet eder. Rüyada postacıdan mektup almak, kendisiyle birisinin alay edeceğine; posta kutusundan veya elden mektup almışsa, yakında önemli bir haber alacağına işarettir.
Rüyasında postacıdan mektup alan kişiyle birisi dalga geçiyor demektir. Posta kutusundan veya elden mektup almak , yakında çok önemli bir haber geleceğine yorumlanır veya yakında kötü haberler alınabileceğine delalet ediyor olabilir.
Rüyada bir postacinin kendisine bir mektup getirdiginigören kimse, hayirli bir is için bir müesseseden teklif alir. Bir baska rivayete göre de: Rüyada postacıyı görmek, davetçi bir kimseye, bazen haberciye ve bazen de, hayra çalışan ve gayret eden kimseye işarettir.
Rüyada postacı görmek, hareket ve yolculuğa, bazen de onun sıfatına intikal etmek, günah ve isyana ve ölüme sebep olan şeylere düşmeye işarettir. Rüyada postacıyı görmek, yolculuklara, mal biriktirmeye, şerre, düşmanlık ve münakasaya işarettir.
Source: P

YORUMLAR

  • 0 Yorum