banner56

VATANDAŞ BU GÖRÜNTÜLERE TEPKİLİ

Karaman'ın en işlek caddelerinden biri olan 30. Mt. Yol Üzerindeki Bu Görüntülere Vatandaş Tepkili

VATANDAŞ BU GÖRÜNTÜLERE TEPKİLİ

Karaman'ın en işlek caddelerinden birisi olan 30. Mt. yolda, asfaltın üzerindeki büyük çukurlar vatandaşı oldukça rahatsız etti. Vatandaşlar tepkilerini şu şekilde dile getirdi;

" Burası Karaman'ın en işlek caddelerinden. Üstelik Belediyenin önü. Araçlarımızla bu yol üzerinden geçerken sürekli ani frenler yapmamız gerekiyor. Araçlarımıza birşeyler olmasıda önemli değil. Buraya bakanlar geliyor, protokol ziyaretlerde bulunuyor. Karamanımızın en işlek caddesinin delik deşik olması bizleri rahatsız ediyor. " dediler.

Bazı vatandaşlar ise ;

" Kuğulu Park'ın çevresinde ki tadilat çalışmalarını 30 Mt. yolda da görmek istiyoruz. Allah razı olsun belediyemiz orayı çok güzel yaptı. Fakat burasıda en az Kuğulu Park kadar önemli. Çarşının göbeği. Hepimiz evlerimize giderken, işimize giderken bu yolu kullanıyoruz. " dedi.

Belediyemizin Kuğulu Parkta devam eden çalışmalarında ise yavaş yavaş sona gelindi. Buraya gelen vatandaşlar Kuğulu Park'taki çalışmalar ile ilgili olarak ;

" Kuğulu Park eski görünümünü kaybetmişti. Belediyemizin yapmış olduğu bu çalışma gerçekten taktir edilir. Tekrardan eski canlılığını ve güzel görünümünü kazanacak. " dedi.

Fotoğraflar & Özel Haber

Oğuz CAN

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 15:51
banner71
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22