Karaman Ülkü Ocakları Uyuşturucu İle Mücadele Dergileri Dağıttı

15 Aralık 2018 - 15:27 - Güncelleme: 17 Aralık 2018 - 17:03

Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin yurt genelinde uyuşturucu ile mücadele çalışmaları kapsamında Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığıyla Mücadele Platformu tarafından hazırlanan dergiler  Karaman’da da Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından dağıtıldı.

Ülkü Ocakları İl Başkanlığı tarafından oluşturulan ekip Karaman merkezde birçok cadde ve sokakta dağıttıkları broşürlerle vatandaşları, uyuşturucu ile mücadeleye davet etmişti.

Yeni bir proje ile broşür dağıtımından sonra da uyuşturucu ile mücadele kapsamında hazırlanan dergilerin dağıtımına başlandı. 

Dağıtımın bizzat başında olan ve dergileri bizzat kendi elleriyle dağıtan Başkan Yusuf Başkocagil konu hakkında şöyle konuştu;

'' Gençleri hızla yayılan bu tehlikeden çekip almanın her vatandaşın görevidir, Genel Başkanımız Olcay Kılavuz beyefendinin talimatlarıyla yeni cephede mücadelemiz, madde bağımlılığı ve uyuşturucu ile olacaktır.
Toplumun çürümesine ve yıkılmasına neden olan uyuşturucu gençliğimizi esir alıp, geleceğimizi karartmak ve ipotek altına almak isteyen kapitalist sermayenin elinde yarınlarımız için tehdit oluşturmaktadır.

Beyinleri uyuşturan, gençleri hedefsizleştiren, aile bağlarını ortadan kaldıran madde bağımlılığına karşı olan mücadelemiz durmadan devam edecektir.

Geleceğimizin ve dinamik beyinlerin gözümüzün önünde yitip gitmesine müsaade etmeyeceğiz.

KARAMAN.ORG / ÖZEL HABER


Bu bağlamda Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanlığı olarak uyuşturucu ile mücadelede el broşürü ilanları dağıtmıştık, bu haftada Uyuşturucu ve Madde Bağımlılığıyla Mücadele Platformu tarafından hazırlanan dergilerle farkındalık projemizi sürdürmekteyiz.
Proje kapsamında ilimizde 5 bin adet broşür dağıtılmıştı, şimdiki hedefimiz ise dergileri dağıtıp halkı bilinçlendirmektir.

Uuyuşturucu ile mücadelede sancağını Karaman Ülkü Ocakları olarak taşımaktayız. '' diye konuştu.


Öte yandan,  Başkan Yusuf Başkocagil, güvenlik güçlerinin uyuşturucuya karşı verdikleri mücadelede yanlarında olduklarını belirterek, her zaman destek vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

Bizlerde KARAMAN.ORG olarak bu güzel projeyi destekliyor, başta Ülkü Ocakları Genel Başkanı Olcay Kılavuz beyefendi olmak üzere, Karaman Ülkü Ocakları İl Başkanı Yusuf Başkocagil Bey'e teşekkürlerimizi arz ediyoruz.


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Esra
    2 yıl önce
    Önce işveren leri egitin yanında çalışan çocuklara nasıl davranıp işe egitecegini anlatsinlar çocuklar esrar dışarıdaki şeylere ozenmiyeceklerine egitirlerse istikrarlı çalışan çocukları disarlara itmezseler çok daha iyi elverişli olurlar işyerlerinde hukalalik simariklik parayı çok bulunca yanında çalışan çocukları hor görme buyuzden neyapsaniz boş beyler terbiye eğitimi verin bence işveren lere