banner56

İletişim Topluluğu'ndan Ahmet Mete Huzurevi Ziyareti

İletişim Topluluğu'ndan Ahmet Mete Huzurevi Ziyareti

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İletişim  Topluluğu başkanı Gökhan BAKIR ve topluluk üyesi öğrenciler, Karaman Ahmet Mete Huzurevinde bulunan yaşlıları ziyaret etti.

Huzur evi ziyareti hakkında konuşan İletişim  Topluluğu başkan Gökhan BAKIR şunları söyledi: “ Topluluk üyesi öğrencilerimizi huzurevi ortamını görerek üzerlerine düşen vicdani sorumluluk görevini yerine getirmeleri sağlamak ve huzurevinde bulunan yaşlıların halini hatrını sormak amacıyla bir ziyaret gerçekleştirdik. Huzurevinde bulunan büyüklerimiz hayatları boyunca edindikleri tecrübe ve deneyimlerini öğrencilerimize aktararak onlara nasihatlerde bulundu” dedi.

Program çiğ köfte ziyafeti ve canlı müzik etkinliği ile son buldu.

Program kapanış konusması yapan BAKIR ; '' Bizlerle beraber olan İletişim Topluluğu ailesine bizi kırmayıp gelen bağlama üstadı Mustafa Torun'a, KARAMAN.ORG ailesine ve maddi manevi destek veren Perra Çiğ Köfteye teşekkürü borç bilirim... '' diyerek sözlerini bitirdi.

Ziyaretle ilgili fotoğraflara galeriden ulaşabilrsiniz.

Bizlerde KARAMAN.ORG ailesi olarak bu güzel etkinliği hazırlayan başta  Başkan Gökhan BAKIR, Mustafa TORUN ve Pelin TURHAN olmak üzere bütün İletişim Topluluğu üyelerine teşekkürü bir borç biliriz. 

Sosyal sorumluluk projelerinde daimi yanlarında olacağımızı bilmelerini isteriz. 

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2018, 09:20
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22