2017 – 2018 eğitim – öğretim yılının ilk yarısı karnelerin verilmesiyle sona ererken, Vali Fahri Meral karne dağıtım törenine katılarak öğrencilerin karne sevincine ortak oldu.

19 Ocak 2018 Cuma günü Vali Ali Akan İlkokulunda düzenlenen karne dağıtım törenine Vali Meral’in yanı sıra İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen, daire müdürleri, okul yöneticileri ve öğretmenler katıldı.

Vali Fahri Meral

Okula gelişinde öğrencilerin çiçekle karşıladığı Vali Meral, daha sonra anaokulunda eğitim gören minik öğrencilerle bir araya geldi. Minik öğrencilerle yakından ilgilenen ve karneleriyle birlikte hediyelerini veren Vali Meral, öğrencilerle de bir süre sohbet ederek başarılarının devamını diledi.

bu yıl ilkokula başlayan ve karne heyecanını ilk kez yaşayan birinci sınıf öğrencilerinin karnelerini dağıttı.

Vali Meral, daha sonra aynı okul içerisinde bu yıl ilkokula başlayan ve karne heyecanını ilk kez yaşayan birinci sınıf öğrencilerinin karnelerini dağıttı. Karne dağıtımında öğrencilerle gelecek planlarına ilişkin bir süre sohbet eden Vali Meral, yarıyıl tatilinde öğrencilerden bol bol dinlenerek ikinci yarıyıl dönemine daha zinde girmeleri için çeşitli tavsiyelerde bulundu. Vali Meral daha sonra öğrencilere eğitim – öğretim hayatları boyunca başarılar dileyerek il protokolü ile birlikte karne ve hediyelerini verdi.

Program, toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.

Vali Meral, karne programının ardından okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya gelerek eğitim – öğretim yılının ilk yarısını değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirdi.

Toplantının ardından öğrenci velileriyle de bir araya gelen Vali Meral, ailelerle bir süre sohbet ederek tavsiyelerde bulundu. Daha sonra okul içerisinde açılan ve farklı çalışmaların yer aldığı Okul Müzesi’ni de gezerek yetkililerden bilgiler aldı.

Vali Meral daha sonra öğrencilere eğitim – öğretim hayatları boyunca başarılar dileyerek il protokolü ile birlikte karne ve hediyelerini verdi.

Program, toplu fotoğraf çekilmesiyle sona erdi.

Facebook Yorumlar

Facebook Yorumlar