Niğde'de TCDD ve Karayolları Genel Müdürlüğü'nde ait tel örgüleri çalan şahıslardan 2'si yakalandı, 1 şüpheli ise aranıyor. Niğde İl Jandarma Komutanlığı ekipleri Merkez ilçe Aktaş Kasabası'nda TCDD'ye ve Karayolları Genel Müdürlüğü'ne ait tel örgülerin çalındığının tespit edilmesi üzerine çalışma başlattı. Jandarma ekipleri tarafından başlatılan çalışmada şüphelilerin çaldıkları kabloları hurdacıya sattıkları tespit edilirken 2 hırsızlık şüphelisi KGYS kayıtları incelenerek yakalandı. Jandarma ekipleri 2 kişiyi gözaltına alırken, kabloları satın alan hurdacı F.A hakkında da adli işlem başlatıldığı ifade edildi.
ASAYİŞ
Yayınlanma: 12 Mart 2024 - 18:51
Güncelleme: 12 Mart 2024 - 18:51
Niğde'de tel örgüleri çalan şüpheliler yakalandı
Niğde'de TCDD ve Karayolları Genel Müdürlüğü'nde ait tel örgüleri çalan şahıslardan 2'si yakalandı, 1 şüpheli ise aranıyor.
ASAYİŞ
12 Mart 2024 - 18:51
Güncelleme: 12 Mart 2024 - 18:51
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir