Karamanın çarşı esnaflarından daha önce fotoğrafçılık yapan Petshop işi ile uğraşan Mustafa Naci Bulut yaşamını kaybetti.
15 yıldır Böbrek hastası olduğu öğrenilen ve Böbrek kanaması yüzünden yoğun bakımda yatan Zafer Bulut oğlu Mustafa Naci Bulut Vefat etmiştir .Cenazesi İkindi namazına müteakip yeni musalladan kaldırılacaktır.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.
15 yıldır Böbrek hastası olduğu öğrenilen ve Böbrek kanaması yüzünden yoğun bakımda yatan Zafer Bulut oğlu Mustafa Naci Bulut Vefat etmiştir .Cenazesi İkindi namazına müteakip yeni musalladan kaldırılacaktır.Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz.