Konya'nın Kulu ilçesinde motosikletin çöp konteynerine çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi ağır yaralandı. Kaza, saat 22.00 sıralarında Karşıyaka Mahallesi Celal Atik Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, H.K. (18) idaresindeki 42 ASE 444 plakalı motosiklet yol kenarında bulunan çöp konteynerine çarptı. Çarpmanın etkisi ile motosiklet metrelerce sürüklenirken motosiklet sürücüsü H.K. ve arkada bulunan M.M.A. ağır yaralandı. Kaza ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Yaralılar, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulanslarla Kulu Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Motosiklet sürücüsü H.K.'nin Konya'ya sevk edildiği öğrenildi. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.
ASAYİŞ
Yayınlanma: 07 Mart 2024 - 10:38
Güncelleme: 07 Mart 2024 - 10:38
Motosiklet çöp konteynerine çarptı: 2 ağır yaralı
Konya'nın Kulu ilçesinde motosikletin çöp konteynerine çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi ağır yaralandı.
ASAYİŞ
07 Mart 2024 - 10:38
Güncelleme: 07 Mart 2024 - 10:38
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir