Karamanlı Pop Müzik Sanatçısı Mali Dalkıran, AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser’i TBMM’deki ofisinde ziyarete giderek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Karamanlı Pop Müzik Sanatçısı Mali Dalkıran, AK Parti Karaman Milletvekili Selman Oğuzhan Eser’i TBMM’deki ofisinde ziyarete giderek hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyaretin nasıl geçtiği hakkında açıklamada bulunan sanatçı Dalkıran;

“Kendileri beni çok sıcak karşıladı ve ağırladı. Yaptığımız samimi sobette, ülke gündemine dair yenilikçi fikir ve görüşlerini dinleme imkanı buldum. Karaman ilimizin ihtiyaçlarını çok iyi analiz ettiğini bu yeni dönemde yatırımların yanısıra kültür ve sanat alanlarında da Karaman’ın cazibe merkezi olması için elinden geleni yapacağını belirtti.

Çağdaş fikirleri, sanat ve sanatçının yanında bir duruş sergilediği için Karamanlı bir sanatçı olarak geleceğe daha umutla bakmamı sağlayan sayın vekilimize yeni görevinde başarılar diler bu pozitif yaklaşımın diğer vekillerimize de örnek olmasını temenni ederim.” dedi.
karamandan.com

Facebook Yorumlar

Facebook Yorumlar