banner56

Mesut YAR Karaman'da Sevenleri İle Buluştu

Karaman'da Kitap Fuarı Etkinlikleri Devam Ediyor

Mesut YAR Karaman'da Sevenleri İle Buluştu

Karaman'da ilk kez düzenlenen ve vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği Kitap Fuarı etkinlikleri devam ediyor. Etkinlikler kapsamında dün usta gazeteci ve tv sunucu Mesut YAR, Karamanlı sevenleri ile buluştu.

Karaman Belediyesi tarafından düzenlenen ve 24 Mayıs - 2 Haziran tarihleri arasında açık kalacak olan Kitap Fuarı etkinliklerine, birbirinden ünlü ve özel isimler katılıyor. Etkinlik Karaman Lütfi ELVAN Fuar ve Kongre Merezi'nde gerçekleştiriliyor. Fuarın önemli konukları arasında dün usta isim gazeteci ve tv sunucusu Mesut YAR vardı. Karamanlı kitapseverlerin de büyük ilgi gösterdiği söyleşi gününde, usta isim eğitim ve iş hayatından bahsetti. Kendisine de yöneltilen sorularla birlikte esprili ve neşeli samimi bir söyleşi gerçekleştiren Mesut YAR, Karamanlıların kendisine göstermiş olduğu ilgilen dolayı teşekkür etti.

Etkinlik sonunda Karaman Belediye Başkan Yardımsıı Eyüp Hüsamettin ASLAN tarafından Mesut YAR'a plaket ve çeşitli hediye takdim edildi. Mesut YAR bütün hayranları ile tek tek ilgilenerek fotoğraf çektirdi.

Konya - Karaman "Demedi"

Mesut YAR'ın Karaman'a gelirken, Konya'dan gönderdiği videoda;

"Merhaba, birazdan "Karaman'da" olacağız. Saat 14.00-15.00 civarında söyleşilerimiz başlıyor. Ondan sonrasında kitap imzam. Birazdan Konya'dan yola çıkıp geliyorum." dedi. Malesef bir çok sanatçının Karaman'ın ulusalda yeterince tanıtılamamasından dolayı, Karaman'a gelirken konser esnasında dahi Konya-Karaman dediğine şahit olmuştuk. Mesut YAR'ın sadece Karaman demeside sosyal medya Karamanlıların dikkatini çekti.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 10:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER