banner56

Karaman Ünlü Yazar ve TV Sunucusu Pelin ÇİFT'i Ağırladı

Karaman Belediyesi Tarafından Düzenlenen Kitap Fuarı Etkinlikleri Kapsamında Bugün Ünlü Yazar ve Tv Suncusu Pelin ÇİFT Karamanda Sevenleri İle Buluştu

Karaman Ünlü Yazar ve TV Sunucusu Pelin ÇİFT'i Ağırladı

Karaman Kitap Fuarı ünlü yazarları ve şahsiyetleri Karamanlılar ile buluşturmaya devam ediyor. Kitap fuarı etkinlikleri kapsamında bugün ünlü yazar ve tv sunucusu Pelin ÇİFT hayranları ile söyleşi gerçekleştirdi.

TRT ekranlarında "Gündem Ötesi" isimli programın yapımcılığını ve sunuculuğunu yapan Pelin ÇİFT hayranları ile hayatından ve mesleğe başlangıcından kesitleri paylaştı. Hayranları ile daha çok soru cevap bir söyleşi gerçekleştiren ÇİFT, programda emeği geçen herkese ve sıcakkanlılıklarından dolayı Karamanlılara teşekkür etti.

Ünlü sunucu ve yazar söyleşinin ardından hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi ve kitaplarını imzaladı.

Karaman Haber

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 19:00
banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat KÜREKÇİ
Suat KÜREKÇİ - 8 ay Önce

KARAMAN'ımızda bir ilk olan Kitap Fuarı KARAMAN ve KARAMAN'lıyı çok memnun etti. Sizlerde fark etmişsinizdir..KARAMAN'a Fuar için Kitaplarını imzalaya ve KARAMAN'lı ile söyleşi yapan Kıymetli Yazarlar..Konyadan KARAMAN'a hareket ettiklerinde Konya havaalanından KARAMAN'a doğru yola çıkıyoruz demişlerdir. Konuyla ilğili Başkan Savaş Kalaycı kardeşimize ve çok değerli çalışkan ve başarılı ilk lere imza atan ekibine ayrıca TEŞEKKÜRler ederiz..
( Çünki konya...karaman mevzusu böylece bitmiş oldu...)!!işin aslı zaten böyle idi şimdi gelen misafirler tek istikamet doğrultusunda KARAMAN'a gidiyoruz..KARAMAN'a geldik. KARAMAN'. dan selamlar..velhasılı KARAMAN'lıya selamlar...Emegi geçen cümle işin erbabına bir kerre daha TEŞEKÜRLER.....KARAMAN'a hoş geldiniz ..sevğili MİSAFİRLER....

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22