banner56

Karaman’ da Pette Çocuk Tiyatrosuna büyük ilgi

T.C Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve PTT AŞ desteğiyle, PTT Bilgi Teknolojileri AŞ tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu'na Karaman'da büyük ilgi gösterildi. 

Karaman’ da Pette Çocuk Tiyatrosuna büyük ilgi

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve PTT AŞ desteğiyle, PTT Bilgi Teknolojileri AŞ tarafından hayata geçirilen Pette Çocuk Tiyatrosu Karaman’da Piri Reis Kültür Merkezinde 2 gösterim yaptı. 

Pette karakteri ve arkadaşları, TRT ekranlarından tanınan Kerem Eser ile birlikte “Pette Yollarda” adlı sahne gösterisi İlimizdeki çeşitli okullardan yaklaşık 1000 öğrenci tarafından izlendi. Çocukların gelişim düzeylerine uygun ve güzel sanatlara ilgi duymalarını sağlayacak bir içerikle PETTE Çocuk Tiyatrosu tarafından hazırlanan, küçük izleyicilere Müzikler, Şarklılar, danslar ve illüzyon gösterileri eşliğinde PTT hizmetlerini tanıtımıyla hoşça vakit geçirterek eğlendirdi. Ülkemize sadece ekonomik değil, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetleriyle de hizmet eden Şirketimiz, Pette Çocuk Tiyatrosu ile çocuklara yönelik bir sosyal sorumluluk projesine imza atmaktan gurur duyduğu PTT yetkililerince ifade edildi. 


 

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 14:25
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22