KARAMAN Karaman Haber

KTSO İyi Parti Ziyareti

KTSO İyi Parti Ziyareti
20
19 Eylül 2018 - 2:22

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu eşliğinde Mersin Milletvekilleri Behiç Çelik, Zeki Hakan Sıdalı, Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal ve Genel İdare Kurulu üyelerinin de bulunduğu İyi Parti Heyeti Odamızı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Gökhan ALKAN ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile görüştü.
Karaman ekonomisinin, ticaret ve sanayi alanındaki sorunları ve çözümleri konusunda karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı ziyarette, gündeme dair konular görüşüldü. Yönetim Kurulu Başkanımız Gökhan ALKAN, İyi Parti Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Karaman’ın sorunlarının çözümü konusunda, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın üzerine düşen göreviyapacağını ifade etti.
Ticaret ve Sanayi Odalarının önemine değinen İyi Parti Heyeti Karaman’nın sorunlarının çözümü için, Ticaret ve Sanayi Odası ile her zaman istişare içerisinde olacaklarını ifade etti. Ziyaret birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Editör : Bünyamin KATIRCI / KARAMAN.ORG
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorumunuz Yapabilirsiniz.

© Karaman.org Karaman Haberleri Karaman Güncel Son Dakika Haberleri Karaman Bilgi Karaman Tarih Karaman Canlı Yayın Karaman Nöbetçi Eczanel Karaman Tv