Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) tarafından ‘İşitme Tarama Testi’ etkinliği düzenlendi.Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Odyometri Programı tarafından 'Dünya Kulak ve İşitme Günü' dolayısıyla düzenlenen etkinliğe Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Hacer Azak, Öğretim Elemanları Öğr. Gör. Mehmet Can, Öğr. Gör. Özgenur Gavgalı, Öğr. Gör. Barış Kösretaş ve öğrenciler katıldı.Park karaman AVM'de gerçekleştirilen etkinlikte vatandaşlara işitme tarama testi yapılarak Öğretim Elemanları tarafından konu ile ilgili bilgilendirmeler yapıldı.
GÜNDEM
Yayınlanma: 06 Mart 2024 - 18:19
Güncelleme: 06 Mart 2024 - 18:21
KMÜ ÖĞRENCİLERİ VATANDAŞLARA İŞİTME TESTİ YAPTI
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) tarafından ‘İşitme Tarama Testi’ etkinliği düzenlendi.
GÜNDEM
06 Mart 2024 - 18:19
Güncelleme: 06 Mart 2024 - 18:21
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir