Kayseri'de polis ekipleri tarafından geçtiğimiz 1 hafta içerisinde yapıla çalışmalarda; 165 kilo kaçak tütün ele geçirildi; 41 kişiye işlem yapıldı. İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 24-31 Mart tarihleri arasında kaçakçılığın önlenmesi amacıyla çalışmalar yaptı. Çalışmalarda; 8 adet Miyosen Dönemine ait tarihi eser ve 165 kg kaçak nargile tütünü ele geçirildi. Ele geçirilen suç unsurları ve toplam 5 olay kapsamında 41 şahıs hakkında gerekli yasal işlemler yapılırken, adli makamlara sevk edilen 9 şahıs tutuklandı. Yapılan açıklamada; kent genelinde halkın huzur ve güvenliğinin sağlanması için haksız kazanç sağlayan suç organizasyonlarına karşı yürütülen mücadelenin aralıksız ve kararlı bir şekilde devam edeceği belirtildi.
ASAYİŞ
Yayınlanma: 01 Nisan 2024 - 22:38
Güncelleme: 01 Nisan 2024 - 22:38
Kayseri'de 1 haftada 165 kilo kaçak tütün ele geçirildi; 41 kişiye işlem yapıldı
Kayseri'de polis ekipleri tarafından geçtiğimiz 1 hafta içerisinde yapıla çalışmalarda; 165 kilo kaçak tütün ele geçirildi; 41 kişiye işlem yapıldı.
ASAYİŞ
01 Nisan 2024 - 22:38
Güncelleme: 01 Nisan 2024 - 22:38
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir