Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Spor Oyunları Ödül Töreni Düzenlendi

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Spor Oyunlarının ödül töreni gerçekleştirildi.

Reklam
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Spor Oyunları Ödül Töreni Düzenlendi
09 Temmuz 2021 - 14:10
Ödül törenine KMÜ Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hüseyin Muşmal ve Prof. Dr. Murat Ertekin ile üniversitenin akademik ve idari personeli katıldı. 07 Ekim - 23 Aralık 2019 tarihlerinde düzenlenen turnuvada ödül töreni salgın sebebiyle ertelenmişti. Salgının seyrinde yaşanan azalmanın ardından gerçekleştirilen ödül töreni ile üç futbol takımı ve üç voleybol takımının yanı sıra bireysel branşlarda üç kort tenisi, üç masa tenisi ve üç satranç sporcusu ödüllerini aldı.

Spor Oyunlarında başarılı olan takım kaptanlarına kupalarını veren Rektör Namık Ak ayrıca turnuvada hakem olarak görev alarak karşılaşmaları yöneten Seda Temurtaş’a da plaket verdi.

Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hüseyin Muşmal ve Prof. Dr. Murat Ertekin’in yanı sıra Rektör Danışmanları Prof. Dr. Mevlüt Bayrakçı, Doç. Dr. Ziyaeddin Kırboğa ve Doç. Dr. Sefa Usta’nın başarılı sporculara madalyalarını vermesinin ardından toplu fotoğraf çekimi ile ödül töreni sona erdi.

Spor Oyunlarında dereceye giren sporcular ve takımların sıralaması şu şekilde:

Futbol: 1. Defne; 2. Kaşe; 3. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

Voleybol: 1. Mühendislik Fakültesi; 2. Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığı; 3. Kamil Özdağ Fen Fakültesi

Kort Tenisi: 1. Çağlar Yaylalı; 2. Havva Gündoğdu; 3. Ahmet Kahrıman

Masa Tenisi: 1. Seyit Sıtkı Gümüşsoy; 2. Mustafa Bahar; 3. Ahmet Kahrıman

Satranç; 1. Erhan Nuh Öztürk; 2. Murat Şahintürk; 3. Zafer Ceylan

YORUMLAR

  • 0 Yorum