Karamanlı 15 Temmuz şehidi dualarla anıldı

120

KARAMAN’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında il protokolü 15 Temmuz şehidi Muhammet Yalçın’ın ailesini ziyaret etti. Şehit Yalçın’ın kabrinde dualar okundu.
Karaman’da 15 Temmuz Demokrasi Bayramı ve Milli Birlik günü kapsamında il protokolü, şehitlik ziyaretinin ardından 15 Temmuz günü küllüye önünde F-16’ların attığı bomba sonucu şehit olan Muhammed Yalçın’ın Kazımkarabekir ilçesindeki evini ziyaret etti. Ziyarete Karaman Valisi Fahri Meral, Karaman Ak Parti Milletvekilleri Recep Şeker, Selman Oğuzhan Eser, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, Ak Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er ve protokol üyeleri katıldı. Evin önünde okunan Kuran-ı Kerim tilaveti sırasında şehit babası Selahattin Yalçın gözyaşlarını tutamadı.

Karaman Valiliğince hazırlanan Şehit Muhammet Yalçın’ın fotoğrafı bulunan duvar saati Vali Fahri Meral tarafından aileye hediye edildi.

Şehit babası Yalçın, duvar saatindeki oğlunun fotoğrafını öperek, “Oğlum seni bu vatan için verdik. Bu vatana canımız feda olsun” diyerek, gözyaşı döktü.

Facebook Yorumlar

Facebook Yorumlar