KARAMAN Karaman Haber

Karaman’da Mezarlık Ziyaretleri Yapıldı

Karaman’da Mezarlık Ziyaretleri Yapıldı
21
20 Ağustos 2018 - 22:28

Karaman’da Kurban Bayramı arefesinde mezarlık ziyaretleri yapıldı.

Kurban Bayramı dolayısıyla Şehir Mezarlığı ziyaret eden Karaman’lılar, yitirdikleri yakınları için Kur’an-ı Kerim okudu, dua etti.

ARİFE GÜNÜ ŞEHİTLİK ZİYARET EDİLDİ
Karaman Valisi Fahri Meral, AK Parti Karaman Milletvekilleri Recep Şeker, Selman Oğuzhan Eser, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ve protokol üyeleri, Kurban Bayramı arifesinde şehir mezarlığına gelerek şehitlerin kabirlerini ziyaret ettiler.

Vali Fahri Meral ve Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, protokol üyeleri ile birlikte şehir mezarlığında bulunan şehitliği Arife günü ziyaret etti. Kur’an-Kerim ve duaların okunmasıyla başlayan ziyarette; Vali Meral, Başkan Çalışkan ve protokol üyeleri kabristanlara karanfil bırakarak şehit ailelerine başsağlığı diledi.

Programa, Vali Fahri Meral ve Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın yanı sıra; AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker ve Selman Oğuzhan Eser, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, İl Müftüsü Muhammet Lütfi Ketenci, Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, Daire Müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

Editör : Bünyamin KATIRCI / KARAMAN.ORG
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT
Yorum Yok

Yorumunuz Yapabilirsiniz.

© Karaman.org Karaman Haberleri Karaman Güncel Son Dakika Haberleri Karaman Bilgi Karaman Tarih Karaman Canlı Yayın Karaman Nöbetçi Eczanel Karaman Tv