Yeni Belediye Başkanı Savaş KALAYCI Yarın Belediyeyi Devralıyor

Karaman Milliyetçi Hareket Partisinden Adaylığını Koyan ve Yerel Seçimlerde Halkın İradesi İle Karaman Belediye Başkanı Seçilen Savaş KALAYCI Yarın Koltuğu Devralıyor

Yeni Belediye Başkanı Savaş KALAYCI Yarın Belediyeyi Devralıyor
banner52

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Karamanlılar yöneticileri olarak Savaş KALAYCI'yı seçti. Adalet ve Kalkınma Partisinin itiraz sürecininde tamamlanmasının ardından yeni belediye başkanımız Savaş KALAYCI yarın mazbatasını alarak görevine başlayacak.

Yarın saat 13.30'da İl Seçim Müdürlüğü'nden mazbatasını alacak olan KALAYCI saat 14.30’da MHP İl Binası önünden vatandaşlarla birlikte Belediye binasına kadar yürüyecek. Mehter Takımı ve Kılıç Kalkan ekibinin marşları ve gösterileri eşliğinde yapılacak yürüyüşün ardından saat 15.00’de devir teslim töreni gerçekleştirilecek.

Karaman'ın Yeni Belediye Başkanı Savaş KALAYCI yaptığı açıklamada; “Yoğun ve zorlu bir seçim sürecini geride bıraktık. Cenabı Allah’ın takdiri ve halkımızın desteği ile bu süreçten de çok şükür alnımızın akıyla çıktık. Hukuk içerisinde yapılan itiraz sürecinin de sona ermesiyle birlikte inşallah yarın yeni bir döneme gireceğiz. Mazbatamızı alır almaz Bismillah diyerek şehrimiz ve halkımız için hizmet üretmeye başlayacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da halkımızın desteğini ve duasını bekliyoruz. Birlikte çalışacağız ve inşallah birlikte başaracağız. Ben yarınki yürüyüş ve devir teslim törenimize tüm vatandaşlarımızı davet ediyor, esenlikler diliyorum.” dedi.

banner36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER