banner56

Konya Yolu ve Mut Yolunda Son Durum?

Karaman - Konya Yolu ve Karaman - Mut Yolunda Son Durum Nedir?

Konya Yolu ve Mut Yolunda Son Durum?

Karaman - Konya Yolunda yer yer kar yağışı devam ediyor. Yağışın devam etmesinden dolayı zemin ıslak ve karlı. Olası bir yoğun kar yağışı durumunda araçların yolda kalmamaları için tekerlek zincirlerini yanlarına alması öneriliyor.

Kar yağışının artması ve buzlanmaları da beraberinde getirmesi halinde yolun trafiğe kontrollü olarak kapatılabileceği bildirildi.

Karaman - Mut yolunda ise kar yağışı yer yer devam ediyor. En önemli ve rakımın yüksek olduğu Sertavul geçinde ise yoğun kar yağışı devam ediyor. Bu nedenle büyük araçların geçişine izin verilmiyor.

Trafik ekipleri Mut yolunda binek araçları durduruk kar lastiği ve zincir kontrolü yapıyor. Kar lastiği ve zinciri yanında bulunmayan araçların geçişine izin verilmiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 10 ay Önce

Elbette çok güzel bir uygulama insan odaklı ..insana verilen önem....kolluk güçleri bu zor şartlar altında canla..başla görevlerini yapıyor..o halde yollardaki sürücü abiler..kardeşler kendiniz ve aileniz için gerekli önlemleri almalısınız ki ağlaşanlar olmasın...yolunuz açık olsun..tekerinize taş gelmesin.....herkese teşekkürler...hayırlı vazifeler...hayırlı yolculuklar temennisiyle..selam ve dua ile...mahmudiye mah.muhtarı suat kürekçi...

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22