banner56

Karaman Semalarındaki Esrarengiz Işık

Dün Akşam Saatlerinde Karaman Semalarında Beliren Bu Işık Vatandaşları Tedirgin Etti.

Karaman Semalarındaki Esrarengiz Işık

Dün akşam Karaman Semalarındaki esrarengiz ışık vatandaşları tedirgin etti.

Işığı gören vatandaşar cep telefonlarının kameraları ile ışığı çekerek sosyal medya hesaplarında paylaştı. Kimisi "Mars olabilir." dedi, kimiside "Ufo Benzeri bişey" dedi. Bazı vatandaşar ise olayı şu şekilde yorumladı.

"Akşam pencereden dışarı bakıyordum. Normalde bizim buralarda böyle ışıklar olmaz çünkü elektrik direği veya bi tepe vs. yok. İlk önce helikopter zannettim. Ama hareket etmiyordu. Olduğu yerde duruyordu ve ışığı bazen azalıyor bazende çoğalıyordu. Bende videoya çektim. Bir bilgisi olan varsa bizleride bilgilendirirse çok seviniriz. Evlerimizin yakınında böyle olayların olması bizi tedirgin ediyor."

Işığı görenlerin çoğalması ve ne olduğu hakkında bir bilgileri olmaması nedeni ile vatandaşlar sosyal medya hesaplarında bu ışık ile ilgili bilgisi olanlardan yardım istedi.

3 KİŞİ TARAFINDAN ÇEKİLEN VİDEO -

KARADAĞ -EKİNÖZÜ AKÇAŞEHİR ARASI - SUDURAĞI

Video : Gökhan Ünlü


         

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 15:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 7 ay Önce

Bazen dron denen aletin üzerine güçlü bir ışıldak takıp salıyorla havaya belki böyle bir şeydir panige gerek yok kanunsuz yapıldıysa bir iki güne kalmaz foyası meydana çıkar...ufo ...mars...venüs buralara gelmez napcak gelse....gece vakti çobanın biri vurur alaşagı...

SIRADAKİ HABER