banner56

Kahraman Karaman'lı Hemşehrimize Helal Olsun

Dün Velbert'te bir binada yangın çıktı. Hemşehrimiz Bayram BAKIRCI Alevlerin içinde kaçarak komşuların kapılarını çalıp herkesin kaçmasını sağladı.

Kahraman Karaman'lı Hemşehrimize Helal Olsun

Dün Velbert'te bir binada yangın çıktı. Saat 16.30 civarı 8 ailelik bir binada yangın alarmı çaldı. Giriş katta 3 çocuğuyla ve eşiyle yaşayan Bayram Bakırcı alarma doğru koştu. Alarm binanın koridorundaydı.Evin kapısını açtığında etrafı alevler sarmıştı. Alevlerin içinde kaçarak komşuların kapılarını çalıp herkesin kaçmasını sağladı. Komşularını kurtarırken kendisi dumandan zehirlendi. Olay yerine gele itfaiye, can kurtaran ve polisler derhal müdahale etti. Bayram Bakırcı tedaviye alınırken polis araştırma yapıyordu.


Binada 8 aile yabancı uyruklu. Türk ve Bulgar aileler geçici olarak başka yerlere yerleştirildi. Polis araştırmalarını sürdürüyor. Binanın kundaklandığını tespit eden polis araştırmalarda ırkçı saldırı olabilecegini ve o yönde yoğunlaşacağını bildirdi. Alınan ifadelere göre kundaklanan Binanın hemen yakınında yabancı düşmanı ırkçı birinin kaldığı polisin dikkatinden kaçmadı.
Hemşehrimiz Bayram Bakırcı’nın cesareti ve fedakarlığı, olası can kayıplarını önlemiştir. Ailelere geçmiş olsun der kahramanımıza acil şifalar dileriz.


(Alan Ali’nin torunu,İsmail Bakırcı’nın oğludur Bayram.)

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2019, 17:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 7 ay Önce

Koçum seni kutluyor ve öpüyorum....yüreğine sağlık insanlık için kendini ateşin ortasına atıyorsun ancak içindeki insanlık sevgisi yaptırır bunu karamanlı olman ayrı bir kahramanlık...yahu biz buyuz vesselam..tekrar geçmiş olsun selamlar kardeşim ....suat kürekçi mahmudiye mah.muhtarı...

SIRADAKİ HABER