J.Uzm.Onb. Emre TARLACI Son Yolculuğuna Uğurlandı

Kastamonu'da 2 Görev Arkadaşı İle Birlikte Geçirmiş Olduğu Trafik Kazası Sonucu Hayatını Kaybeden Karamanlı J.Uzm.Onb. Emre TARLACI Son Yolculuğuna Uğurlandı

25 Mart 2019 - 14:48 - Güncelleme: 25 Mart 2019 - 16:15

Geçtiğimiz Cumartesi günü Kastamonu’daki kazada hayatını kaybeden komandolardan 24 Yaşındaki Karamanlı Jandarma Uzman Onbaşı Emre Tarlacı (24), memleketi Karaman'da son yolculuğuna uğurlandı.

Dün akşam Kastamonu İl Jandarma Komutanlığında düzenlenen törenin ardından memleketi Karaman'a getirilen J.Uzm.Onb. Emre TARLACI Karaman Devlet Hastanesi Morguna kondu. Bugün ailesi ve sevenleri tarafından öğlen saatlerinde cenazesi alınarak helallik almak üzere son kez baba ocağına getirildi. Cenazeyi gören ailesi ve sevenleri gözyaşlarını tutamadı. Helalliğin ardından Türk Bayrağına sarılı naaş Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanına götürüldü. Cenaze namazına Jandarma Uzman Onbaşı Emre Tarlacı’nın ailesi ve yakınları ile Karaman Valisi Fahri Meral, AK Parti Karaman Milletvekili Recep Şeker, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, AK Parti Karaman İl Başkanı Mehmet Er, partilerin belediye başkan adayları ve vatandaşlar katıldı.

Şehit P.Söz.Er Oğuzhan KÜÇÜK'ün Babasıda Cenazedeydi

J.Uzm.Onb. Emre TARLACI'nın babası cenaze yerinde gelen taziyeleri kabul etti. Oğlunun bayrağa sarılı tabutunu gören anne daha fazla ayakta duramadı ve bir taburenin üzerine oturtularak gözyaşları ile oğluna baktı. Cenazeye Hakkarı'nin Şemdinli İlçesi Tekeli Üs Bölgesine PKK'lı teröristlerin saldırısında şehit olan 22 yaşındaki Oğuzhan KÜÇÜK'ün babası Alaaddin KÜÇÜK, annesi Şerife KÜÇÜK ve abisi Mücahit KÜÇÜK'te katıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum