banner56

İbrahim Okan DOYURUCU'nun Cenazesi Kaldırıldı

Karaman'da iki kişiyi ağır yaraladıktan sonra silahı kafasına dayayıp kendi canına da kıyan 34 Yaşındaki İbrahim Okan DOYURUCU'nun Cenazesi Bugün Öğlen Namazına Müteakip Musalla'dan Kaldırıldı.

İbrahim Okan DOYURUCU'nun Cenazesi Kaldırıldı

Karaman'da iki kişiyi ağır yaraladıktan sonra silahı kafasına dayayıp kendi canına da kıyan 34 Yaşındaki İbrahim Okan DOYURUCU'nun cenazesi bugün öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardında Musalla'dan kaldırılarak Karaman Şehir Mezarlığına defnedildi. Cenaze de herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için emniyet güçleri yoğun güvenlik önlemleri aldı. DOYURUCU'nun cenazesine ailesi, seven arkadaşları ve yakın tanıdıkları katıldı.

Olayın Geçmişi ;

Akşam 17:50 sıralarında 1. İstasyon caddesinde meydana gelen olayda aralarında daha önceden husumet bulunan iki kişi tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi ile işyeri sahibi Soner G. silah ile yaralandı.  Silahlı saldırgan olay yerinden kaçarak Karaman Devlet Hastanesi'ne gitti.

Silahlı saldırgan Karaman Devlet Hastanesi'ne gitti, burada bir kişiyi yaraladığı öğrenilirken, daha sonra kendi kafasına dayadığı silah ile intihar ettiği öğrenildi.

1. İstasyon Caddesinde ortaklar arasında  tartışma sonucu tabanca ile  eski ortağının kaldırıldığı hastane giden İbrahim Okan, burada karşılaştığı yaralının arkadaşını da silah ile yaraladı. Kaçmaya yeltendiği sırada polisler tarafından yakalandı.Okan çenesine dayadığı tabancayı, 40 dakika süren ikna çabalarına rağmen ateşleyerek intihara kalkıştı. Ağır yaralanan Okan, tedaviye alındığı hastanede yaşamını yitirirken, diğer 2 yaralının ise hayati tehlikelerinin  devam ettiği bildirildi.

banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22