Eski Bahşekim Uğur DEMİREL Hayata Gözlerini Tamamen Yumdu

Aniden Beyin Kanaması Geçirerek Konya'ya Sevk Edilen Eski Başhekim Uğur DEMİREL'in Beyin Ölümünün Gerçekleşmesinin Ardından Üzücü Haberde Geldi. DEMİREL Hayata Gözlerini Tamamen Yumdu

Reklam
12 Haziran 2019 - 11:58 - Güncelleme: 12 Haziran 2019 - 14:38

Geçtiğimiz 30 Mayıs Perşembe günü sabah saatlerinde evinde beyin kanaması geçirerek ambulans helikopter ile Konya Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edilen, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi eski Başhekimi Uğur DEMİREL'in yine 4 Haziran Salı günü beyin ölümü gerçekleşmişti.

 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi eski Başhekimi Uğur DEMİREL birçok Karamanlı ve sağlık camiası tarafından sevilen bir isimdi. DEMİREL'in beyin kanaması geçirdiğini duyan bütün yakınları, eski iş arkadaşları ve sevenleri hastaneye akın etti. Dualar ile eski sağlığına kavuşması beklenirken malesef 4 Haziran günü hastane yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler neticesinde DEMİREL'in beyin ölümünün gerçekleştiği bilgisine ulaşıldı. 

DEMİREL'in beyin ölümü gerçekleştikten sonra doktorlar DEMİREL'in organ bağışu konusu ile ilgili olarak ailesiyle irtibaya geçti. Gerçekleştirilen görüşmeler neticesinde ailenin organ bağışını kabul etmediği öğrenildi.

 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi eski Başhekimi Uğur DEMİREL'in ise bayramın ilk günü 4 Haziran'da gerçekleşen beyin ölümünün ardından bugün sabaha karşı hayata tamamen gözlerini yumduğu ve hayatını kaybettiği öğrenildi.

Merhuma Allah'tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz. Allah rahmet eylesin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum