banner56

Ertuğrul ÇALIŞKAN'dan Veda Ziyareti

Karaman'ın 2014 Yılında Ak Partiden Seçilen Belediye Başkanı Ertuğrul ÇALIŞKAN Veda Ziyaretlerine Başladı

Ertuğrul ÇALIŞKAN'dan Veda Ziyareti

Karaman 31 Mart Yerel seçimleri ile birlikte yeni belediye başkanını seçti. Yeni belediye başkanının seçilmesi ile birlikte görevi sona eren Karaman belediye başkanı Ertuğrul ÇALIŞKAN ise veda ziyaretlerine başladı. ÇALIŞKAN veda ziyaretleri münasebeti ile ilk ziyaretini Karaman Valisi Fahri MERAL'e gerçekleştirdi.

01 Nisan 2019 Pazartesi günü Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette; beş yıldır sürdürdükleri belediye başkanlığı döneminde hizmet belediyeciliği anlayışıyla hareket ettiklerini ve Karaman’ın her anlamda en kaliteli hizmeti alabilmesi için mücadele verdiklerini belirten başkan Ertuğrul Çalışkan, “İki yıldır birlikte çalıştığımız ve Karaman’a hizmet noktasında verdiği destekle her zaman yanımızda olan Valimiz Sayın Fahri Meral’e teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Fahri Meral ise beş yıl boyunca Karaman’a verdiği hizmetlerden dolayı başkan Çalışkan’a teşekkür ederek bundan sonraki hayatında sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam temenni etti.

Ziyaret karşılıklı iyi dilek ve temennilerle sona ererken ziyaretin ardından Vali Meral günün anısına başkan Çalışkan’a hediye takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2019, 12:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER