banner56

Çekilişte Vermiş Olduğumuz Ödüller Sahiplerine Ulaştı

www.karaman.org ailesi olarak sizler için sosyal medya üzerinden düzenlenmiş olduğumuz çekilişin ödülleri sahiplerine ulaştı.

Çekilişte Vermiş Olduğumuz Ödüller Sahiplerine Ulaştı

www.karaman.org ailesi olarak sizler için sosyal medya üzerinden düzenlenmiş olduğumuz çekilişin ödülleri sahiplerine ulaştı. Facebook Sayfamızdan  duyurularını yaptığımız ve çeşitli ödüllerimizin olduğu çekilişimizi canlı yayında yapmış ve ödül sahiplerini duyurmuştuk. Çekilişimizde ödül sahiplerinden Facebook sayfamızı beğenmelerini, arkadaşlarını etiketlemeleri ve en önemliside haberlerden anında bilgi sahibi olunabilmesi için mobil uygulamamızı indirmelerini söylemiştik. Şartları yerine getiren ve çekilişimize katılan herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizleri takip etmeye devam edin.

Çekilişimizde ödül sahibi olanlar şöyle idi ;

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet maya
Ahmet maya - 7 ay Önce

Bende katılmak ıstıyorum cekılıslere

Suat kürekçi
Suat kürekçi - 7 ay Önce

Hediyeleşmek sünnettir...gönül almak büyük bir fazilettir..yarışma...okuma....v.b..sadece aracı olup insanları farklı aktivite sayesinde ödüllendiren her kim olursa olsun misliyle karşılığını bulur...kesenize bereket Allah sizlere çok versin....birgün çok yorum yapanlarada verilir herhalde. . Allaha emanet olunuz selam ve dua ile...

SIRADAKİ HABER