banner56

Bu Kavşakta Kazalar Bitmedi

Karaman'ın En İşlek Caddelerinden 30. Mt. Yolda Yine Bir Kaza

Bu Kavşakta Kazalar Bitmedi

Burası Karaman'ın en işlek caddelerinden birisi olan Atatürk Bulvarı yani 30 mt. yol ve kazanın olduğu yerde Atatürk Bulvarının ortasındaki göbek. Bu kavşağa çıkan trafiğe açık tam 3 yol var ve yoğun olarak kullanılıyor. Bugün saat 15.45 sıralarında bir araca yayaların geçtiği esnada yavaşlayarak yayalara yol vermek için fren yapmasından dolayı arkasından gelen araç duramayarak çarptı. Kaza maddi hasarlı bir şekilde atlatıldı yaralanan kimse olmadı. Çevrede kazayı gören vatandaşlar ve esnaflar kaza ile ilgili yorumlarını şu şekilde dile getirdi.

"Bu göbekte kazalar bitmedi. Hemen hemen hergün böyle kazalar oluyor. Görüyorsunuz trafik karmaşalı. Çok fazla yoğunluk var. Ona rağmen ne yaya ışıkları nede trafik ışıkları çalışmıyor. Çalışmazsa işte böyle kazalar olur." diyerek tepki gösterdi.

banner71
YORUM EKLE
YORUMLAR
Suat kürekçi
Suat kürekçi - 12 ay Önce

En tehlikeli yer burası aktekke tarafında gelen araçlara yeşil ışık yanıyor...kırmızıdan kurtulan araçlar yola devam ediyor 50mt gitmeden yayalar gelişi güzel yolun ortasında......az ilere aynı yol üzerinde halk bankasına kadar 4tane yaya geçidi var ..az ilerde göbek peki araç kullanan ne yapacak...yayalar tek..tek değilde biraz toplu geçse..eyvAllah yayaların yol hakkı var ama biraz sıkıntılı tek..tek..geçiyorlar şöfor arkadaşlar yol vermek için duracak nerden yayanın çıkacağını bilmiyor..aniden çıkıyor..ani fren istemeden arkadan gelen araç küüüütt..nasıl olmalı buralardan yayaların geçmesi...bunu bir sisteme oturtmalı.aynı şekilde atatürk parkı iş bankası önü 5met rede bir yayalar....bii çözüm bulalalım mı..

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22