banner56

5. Kattan Aşağı Düşen Gençten Haber Var

Karaman'da, Azerbeycan Uyruklu 22 Yaşındaki Hamdamin BALAKISHIYEV İsimli Öğrenci Genç, 5. Katta Bulunan Öğrenci Evinin Penceresinden Aşağı Düşmüştü. Ağır Yaralanan Gençten Sevindirici Haber Geldi.

5. Kattan Aşağı Düşen Gençten Haber Var

5 Nisan 2019 Cuma günü akşam saat 21.00 sıralarında, Molla Fenari Caddesi Baloğlu Camii karşındaki bir öğrenci evinde meydana gelen olayda, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesinde öğrenci olan, 22 yaşındaki Hamdamin BALAKISHIYEV isimli genç 5. katta bulunan öğrenci evinin penceresinden aşağı düştü. Hamdamin isimli gencin sara nöbeti geçirdiği esnada dengesini kaybedip düştüğü söylendi.

BALAKISHIYEV ağır yaralı olarak Karaman Devlet Hastanesine kaldırıldı. Burada ilk müdahelesi yapılan gencin durumunun ağır olduğu ve hayati tehlikesinin bulunduğu gerekçesi ile Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Vücudunun çeşitli bölgelerinde kırıkları olan Hamdamin Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde geçirmiş olduğu ameliyatlardan sonra hayati tehlikeyi atlattı.

SEVENLERİ ZİYARETE GELDİ

22 yaşındaki Azeri gencin sevenleri onu ziyaret için Konya'ya gittiler. Sosyal medya hesaplarından paylaşımlar yapan sevenleri;

"Değerli dostlar!
Rabbime şükürler olsun. Hamdamin kardeşimizi bizlere salimen kavuşturdu. Özelden genelden arayan soran ağzı dualı, Ensar olma güzelliğini gösteren gönlü güzel insanlar ettiğiniz dualara okuduğunuz Yasinlere, Kurana çokça teşekkürler. Elhamdulillah başarılı bir ameliyat geçiren kardeşimiz yakın bir zamanda yürümeye ve eski sağlığına kavuşacağını bizzat doktorundan duyduk. Hamdamin kardeşimiz pencereyi silmeye çalışırken gözünün karardığını ve sonrasını hatırlamadığını ve sizlere ayrı ayrı selam ve teşekkür ettiğini söyledi. Böyle mucizevi bir kurtuluşla aramıza dönen Hamdamin kardeşimize Rabbim en kısa zamanda sağlık afiyet versin. Hepinizden Allah razı olsun." dedi.

Oğuz BEKTAŞ / Özel HABER

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22