banner56

1 Haftada 2 Kez Camını Kırdılar

Otobüs Durağının 1 haftada 2 kez camını kırdılar. Bunları Amacı Ne?

1 Haftada 2 Kez Camını Kırdılar

Larende Mahallesi, Park Bahçe Şantiyesinin karşısındaki otobüs durağının 1 haftada 2 kez camını kırdılar. Bu hafta başı Pazartesi günü kırılan otobüs durağının camı Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yaptırıldı. Ve malesef ki vatandaşlar bu sabah uyandığında da aynı manzara ile karşılaştılar.

Otobüs durakları bütün vatandaşların ortak kullanım alanlarından birisi. Yağmur yağdığında, kar yağdığında otobüs beklerken ıslanmayalım diye, üşümeyelim diye belediyelerimizin vatandaşımıza sunmuş olduğu bir hizmet. Ve belediyelerimiz bu hizmetleri bize elbette hepimizin de bildiği üzere vatandaşın vermiş olduğu vergiler ile sunuyor. Bu terbiyesizliği yapan kişilerin neden çevreye ve vatandaşın malına zarar verdikleri veya amaçları nedir bilinmez, fakat bu vatandaşa büyük bir saygısızlık ve hakarettir.

Bu tür olayların yaşanmaması için tabiki yine harekete geçecek olanların başında yine bizler yani vatandaşlar gelmekte. Eskiden bu tür olaylarda en ufak bir gürültüde bile hemen pencereden dışarı bakarak kontrol edip, uygunsuz bir durum olduğunda ise gerekli yetkililere haber veren bireylerdik. Bu tatsız durumların başında malesef birazda vurdumduymazlık var. Vatandaşlarımızdan ricamız bu tür durumlarda çekinmeden, üşenmeden anında yetkililere haber vermeleridir.

Yetkililerden aldığımız bilgilere göre otobüs durağının etrafında ki kameralar da incelenecek ve tespit edilen şahıslar hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.

banner80
YORUM EKLE
YORUMLAR
adımı boşver
adımı boşver - 2 yıl Önce

Bunu yapan veya yapanlara halk arasında orosbu çocukları deniyor.

Önemsiz
Önemsiz - 2 yıl Önce

Bunu yapanların g.tunu o cam kirigiyla kesecen bak birdaha yapıyorlar mı

Karaman
Karaman - 2 yıl Önce

Polisin ilgilenmesi gerekiyor o soda şişesi nı bunu yapan yada yapanlara sokması Gerekli

SIRADAKİ HABER

banner23

banner22