Karaman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Gazeteciler Günü Mesajı

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkanı M. Gökhan Alkan “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, “Basın Çalışanlarının Halkın Sesi” olarak nitelendirdiler.

Reklam
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası'nın Gazeteciler Günü Mesajı
12 Ocak 2021 - 17:05 - Güncelleme: 12 Ocak 2021 - 17:31

Başkanlar; “Basını özgür ve dürüst olan bir toplumun karakterinden ve geleceğinden asla endişe edilemez. Toplumların yolunu aydınlatan, gazetecilerin dürüst ve vicdanlı kalemleridir. Kamuoyunun bilgilendirilmesinde doğru ve güvenilir haber yapma, objektif olma, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde barındıran bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, aynı zamanda vatandaşla kurumlar arasında köprü görevi görmektedir. Bu hassasiyetlere özen göstererek, zor şartlar altında vatandaşın haberi alabilmesi için canla başla çalışan basın mensuplarının, harcadıkları çabayı görmemek ve takdir etmemek mümkün değildir.

 Başta Karaman'ın sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmelerini gündeme taşıyarak basın sektöründe hizmet veren basın çalışanlarının ve tüm gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutluyor, tüm basın mensuplarının çalışmalarla sağladıkları başarılarının devamını diliyoruz.” ifadelerine yer verdiler. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum