Karaman Temsilcimiz Minik Atılım Spor Kulübünden Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu'ya Teşekkür Ziyareti

Karaman temsilcimiz Minik Atılım Spor Kulübü, Ankara’da oynanan 2. Lig Play-off maçlarında 3’te 3 yaparak İzmir Gençlik Hizmetleri ve GSK ile birlikte 1.Lig’e yükselen takımlar oldu.

Reklam
Karaman Temsilcimiz Minik Atılım Spor Kulübünden Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu'ya Teşekkür Ziyareti
25 Haziran 2021 - 15:31 - Güncelleme: 25 Haziran 2021 - 16:13
Türkiye Hentbol Federasyonu 2020-2021 Sinem Aksu Sezonu’nda 1. Lig’e yükselme mücadelesi veren Karaman temsilcimiz Minik Atılım Spor Kulübü, Ankara’da oynanan 2. Lig Play-off maçlarında 3’te 3 yaparak İzmir Gençlik Hizmetleri ve GSK ile birlikte 1.Lig’e yükselen takımlar oldu.

Aldıkları kupayla birlikte Belediye Başkanı Atila Zorlu’yu makamında ziyaret eden sporcularımız, çıktıkları bu yolda başından beri yanlarında olan ve desteklerini esirgemeyen Başkan Zorlu’ya teşekkür ettiklerini belirttiler.

Sporcularımızla bir süre sohbet eden Belediye Başkanı Atila Zorlu, bu anlamlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, göstermiş olduğunuz üstün gayret ve başarılarınızdan dolayı sizlerle gurur duyuyoruz. Başarıda emeği olan herkesi ayrı ayrı tebrik ediyorum. İnşallah önümüzdeki sene birinci ligde de başarılı olacağınıza inanıyorum dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum