Karaman İl Jandarma Komutanlığı Jandarma Suç Araştırma Timleri (JASAT), 17 Ocak 2024 tarihinde gerçekleştirdiği operasyonlarla aranan şahısları yakalayarak önemli bir başarı elde etti. Operasyonlar sonucunda:"FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak" suçundan (3) yıl (4) ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan (R.Ö) isimli şahıs, titiz çalışma sonucunda yakalanarak Adli işlemlerin tamamlanmasının ardından karaman Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi."Kasten Öldürme" suçundan (11) yıl (19) ay (38) gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan (M.Ç) isimli uzun süredir aranan şahıs da operasyon kapsamında yakalanarak Adli işlemlerin tamamlanmasının ardından Karaman Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildi.Karaman İl Jandarma Komutanlığı, il genelinde suç ve suçlularla mücadele, aranan şahısların yakalanması konusundaki çalışmalarına kararlılıkla devam edeceğini belirtti. Bu başarılı operasyonlar, halkın güvenliği ve kamu düzeninin korunması adına yapılan önemli adımlar olarak değerlendirilmektedir.
GÜNDEM
Yayınlanma: 17 Ocak 2024 - 17:02
Karaman Jandarması Harekete Geçti: Aranan Şahıslar, Başarılı Operasyonla Yakalandı
Karaman İl Jandarma Komutanlığı'ndan Başarılı Operasyon: Aranan Şahıslar Yakalandı
GÜNDEM
17 Ocak 2024 - 17:02
EDİTÖR
![Karaman Haber](https://www.karaman.org/images/yonetici/2023/01/karaman-haber-8569.png)
2003 yılında yayın hayatına başlamıştır. Karaman ve ilçerinden güncel haberlerin bulunduğu yerel tanıtım ve haber sitesidirç
İlginizi Çekebilir