Karaman'ın Markası Sepet Teslim Mobil Uygulaması Türkiye'ye Açılıyor

Karaman'ın Türkiye'ye açılan markası olma yolunda çalışmalarını geliştiren Sepet Teslim Mobil Uygulaması, Ankara'nın Polatlı ilçesindeki şubesini faaliyete geçirdi.

Reklam
Karaman'ın Markası Sepet Teslim Mobil Uygulaması Türkiye'ye Açılıyor
02 Aralık 2020 - 12:25 - Güncelleme: 02 Aralık 2020 - 13:46
Yüzde 100 yerli ve milli sermaye ile ilimiz Karaman'da kurulan Sepet Teslim Mobil uygulaması Ankara Polatlı'da şubesini hizmete geçirdi. 3 yıl önce Karaman'da temelleri atılan uygulama Karamanlılar tarafından çok takdir ve talep gördü. Özellikle pandemi sürecinde vatandaşlar evlerinden çıkmadan telefonlarından market ve yemek siparişlerini verdi. Siparişler yoğun talep olmasına rağmen dakikalar içerisinde maske, eldiven ve hijyen tedbirleri elden bırakılmadan vatandaşların kapısına kadar getirildi.

Bu süreçte çevre il ve ilçelerden de taleplerin çoğalması üzerine Sepet Teslim arge çalışmalarına hız vererek Konya, Kayseri ve Ankara'daki oluşumlarını tamamladı. Bu kapsamda Ankara'nın Polatlı ilçesindeki şube geçtiğimiz Cumartesi günü büyük bir katılımla açıldı. Açılış törenine Polatlı İlçe Müftüsü Hayri Cihangeri, MHP İlçe Başkanı Uğur Güngör, CHP İlçe Başkanı Bilal Haşim Avcı ve Polatlı Lokantacılar Kahveciler Pastacılar ve Fırıncılar Esnaf Odası Başkanı Hıdır Çavuş katıldı.

Karamanlı genç girişimci Hasan Aktaş ve ekibinin geliştirmiş olduğu Sepet Teslim Mobil uygulamasının ilerleyen günlerde çalışmaları tamamlanan Konya ve Kayseri şubelerinin de faaliyete geçeceği öğrenildi. Karaman'da başlayan bu hikaye kısa sürede büyük bir ivme kazanarak Türkiye'ye açılmaya başladı.YORUMLAR

  • 0 Yorum