Karaman İl Başkanı Taşkıran, 15 Temmuz Yıldönümü Münasebetiyle Mesaj Yayınladı

Yeniden Refah Partisi Karaman il Başkanı Ahmet Taşkıran , 15 Temmuz FETÖ hain darbe girişiminin yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Reklam
Karaman İl Başkanı Taşkıran, 15 Temmuz  Yıldönümü Münasebetiyle Mesaj Yayınladı
16 Temmuz 2021 - 11:56
Başkan Ahmet Taşkıran mesajında:

Bir ve beraber olarak milletçe yazdığımız o büyük destanın yıl dönümüne ulaştık.
Bir olduğumuzda, dik durduğumuzda, en önemlisi de inandığımızda; düşman, ne Çanakkale’yi geçebilir ne de bir karış toprağımıza göz dikebilir! Çanakkale’de bize açıkça saldırarak mağlup olan düşmanlar, tarihler 2016 yılını gösterdiğinde ise içerideki kuklaları FETÖ ile yeniden üzerimize geldiler.

Kendisini melek gibi gösteren Ebû Cehil’ler ve devletimizin kılcal damarlarına kadar bir irin gibi giren hain cehalet orduları tüm güçleriyle saldırdılar; ancak, yürekleri iman dolu olan milletimizin sert yumruğu ile karşılaştılar.

Tarih boyunca Ebu Cehil’ler ve cehalet orduları bitmedi, bitmeyecek. Zalimler tükenmedi, tükenmeyecek. Şunu da unutmamak gerekir ki; Türk Milleti bu güne dek, Allah’tan başka hiç kimseye boyun eğmedi, eğmeyecek! 15 Temmuz FETÖ hain darbe girişiminin yıl dönümünde şehitlerimizi rahmetle, hayat mücadelesi veren tüm gazilerimizi de minnetle anıyorum. Darbe girişiminde bulunan FETÖ’yü ve butun terör yandaşlarını ise lanetliyorum.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum