banner56

Ziller Son kez Çaldı

Ziller Son kez Çaldı
2010–2011 Eğitim-öğretim yılının son zili bugün çaldı. İlimizde ilk ve orta dereceli okullarda okuyan 50 bin 364 öğrenci uzun yaz tatiline merhaba demenin mutluluğunu yaşadılar.

Sabiha Gökçen İlköğretim okulunda düzenlenen törene Valimiz Sayın Süleyman KAHRAMAN, İl Milli Eğitim Müdürü Sebahaddin ALTUN,  Müdür Yardımcısı Hasan ERKAN,Şube Müdürleri M.Akif DUMAN ,Mahmut ZENGİN,öğretmenler ve okul idaresi katıldı. Valimiz Sayın Süleyman KAHRAMAN ve İl Milli Eğitim Müdürü Sebahaddin ALTUN, minik öğrencilerle aynı sıralara oturarak öğrencilerimizin karne sevinçlerine ortak oldular.
Öğrencilerle tek tek ilgilenen İl Milli Eğitim Müdürü Sebahaddin ALTUN; “Karaman olarak huzurlu ve başarılı bir eğitim yılı geçirdik. Bu başarının semeresini öğrencilerimizin sınav sonuçlarında daha iyi şekilde görmeyi ümit ediyorum. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.”dedi.
Valimiz Sn. Süleyman KAHRAMAN karne dağıtım törenin ardından okul öğretmenleri ve yöneticileri ile bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada Vali KAHRAMAN “Yılsonuna geldiğimiz bugünde sene boyunca göstermiş olduğunuz   emekler sonucunda çocuklarımızın kaliteli bir eğitim almasını sağladınız. Ben sizleri tebrik ediyorum ve sizlere teşekkür ediyorum. Sizler en kutsal görevi ifa ediyorsunuz. Bizlerin bu ülkeye karşı, ülkemizin insanlarına karşı önemli bir görevi vardır. Çok güzel bir ülkemiz ve insanlarımız var, bu ülkeye bu insanlara karşı bir vefa borcumuz vardır. Ben sizlerin bu şuur ve idrakta olduğunuzu ve bu düşüncelerle görevinizi yerinize  getirdiğinizi biliyorum. Geleceği sizler yönlendiriyorsunuz. Sizin gayretleriniz Türkiye’nin geleceğini belirlemektedir. Sizlerin vereceği güzel ve iyi bir eğitim Türkiye’mizin iyi bir geleceğe sahip olması demektir.
Yaz, kış demeden her şartta okullara gelerek elinizden gelen gayreti gösterdiniz ve öğrencilerimizin iyi bir eğitim almasını sağladınız. Fedakârca yaptığınız bu çalışmalardan dolayı ben sizlere tekrar teşekkür ediyorum ve hepinize iyi  tatiller diliyorum. ” dedi.Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER