banner56

Vali Tapsız İlçe Ziyaretlerinde Bulundu

Vali Tapsız İlçe Ziyaretlerinde Bulundu
Vali Süleyman Tapsız, Sarıveliler, Başyayla ve Ermenek ilçelerini ziyaret etti.15.09.2016 Perşembe günü gerçekleştirilen ilçe ziyaretlerine Sarıveliler Kaymakamlığından başlayan Vali Tapsız, Kaymakam Vekili Hamza Özer tarafından karşılandı. Vali Tapsız, Kaymakamlıkta ilçede yapılan yatırımlar hakkında bilgiler aldıktan sonra Sarıveliler Belediyesine geçerek Belediye Başkanı Hayri Samur’dan belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Vali Tapsız’ın Sarıveliler ziyareti, Belediye Başkan Hayri Samur’un ziyaret anısına Vali Tapsız’a plaket takdim etmesi ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

İlçe ziyaretlerinin ikinci durağında Başyayla Kaymakamlığını ziyaret eden Vali Tapsız, Kaymakam Hamza Özer tarafından karşılanarak, ilçede yapılan yatırımlarla ilgili bilgi aldı. Ziyaret kapsamında, Başyayla’da yayla ve alternatif turizmin geliştirilmesine yönelik doğal yapıya uygun olarak yapılan Taşevleri gezen Vali Tapsız, burada bir süre incelemelerde bulundu.

Daha sonra Ermenek İlçesine geçen Vali Tapsız, İlçe Kaymakamlığını ziyaret ederek, Kaymakam Eyyüp Güngör’den ilçede yapılan yatırımlar hakkında bilgiler aldı.

Vali Tapsız’ın ilçe ziyaretlerine İl Jandarma Komutanı Albay İlhan Şen, Vali Yardımcısı İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Ahmet Günaydın eşlik etti.
Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2016, 09:13
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22