banner56

Uzun zamandır beklenen sorunun cevabı bu mu

Uzun zamandır beklenen sorunun cevabı bu mu
GTA Vin yayınlanan ilk videosundan bu yana merak edilen bir soru cevabını buluyor!
Son zamanlardan oyun sektöründe en çok dönen dedikodulardan bir tanesi, Grand Theft Auto serisinin yeni oyununda kimin başrolü üstleneceği hakkında.

Bir anda yayınlanan GTA Vin trailerı herkesi şaşırtmış ve ağzının sularının akmasına sebep olmuştu. Son günlerde, özellikle Twitter üzerinden yapılan konuşmalar ışığında, başrol kahramanımızın kim olduğunun da ortaya çıktığı iddia edildi. Aktör Ned Luke, ilk olarak IMDBde yayınlanan bilgiye göre trailerda kullanılan sesin sahibi. Başlarda kafaları karıştıran bu bilgiye yine IMDB tarafından "Ned Luke, Albert De Silva rolünde." şeklindeki bilgi de eklenince işleri bir hayli kızıştırmaya yetti.

Bütün bu bilgilere bir de aktör Jimmy Taenakadan gelen "İş arkadaşım Ned Luke Rockstarın yapacağı yeni Grand Theft Auto oyunun hem seslendirmelerini yapacak, hem de ana karakterini oynayacak! Bu harika bir şey!" şeklindeki yorum da olayların dedikodudan daha ileri bir safhada olduğunu göstermeye yetti.

IMDB ise her şeyin ne kadar kesin olduğunu göstermek amacı ile, yayınlanan GTA 5 trailerındaki ses ile, Ned Lukeün seslerinin karşılaştırılabileceği bir video da yayınladı... Yine de Rockstardan herhangi bir resmi açıklama yapılmadı. Fakat Ned Luke ismi, bu oyunda kullanılacak kahraman için kuvvetle muhtemel duruyor.

Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22