banner56

Uğurlu ya Ziyaretler Devam Ediyor

Uğurlu ya Ziyaretler Devam Ediyor
“Buğday Pazarı Kooperatif Başkanından Uğurlu’ya ziyaret”

Geçtiğimiz Cumartesi günü yapılan seçim sonrasında yönetimi devralan ve Karaman Buğday Pazarı Kooperatif Başkanı seçilen  Yunus Gök  ve yönetim kurulu üyesi Durmuş Kara  Başkan Uğurlu’yu makamında ziyaret etti.

Başkan Uğurlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kooperatif Başkanı Yunus Gök'e yeni görevinde başarılar diledi.

 

“KOSGEB Karaman Hizmet Müdüründen ziyaret“

Karaman KOSGEB Müdürlüğü'ne yeni atanan Mevlüt Tavşan Karaman Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu’yu makamında ziyaret etti.

Devletin teşviklerinden esnafın en iyi şekilde faydalanması için gayret gösterdiklerini ifade eden Tavşan: "Esnaf ve sanatkârımızın KOSGEB desteklerinden ve hizmetlerinden daha fazla faydalanması için hep birlikte çalışacağız” dedi.

Başkan Uğurlu ziyaretten dolayı memnun olduğunu ifade ederek, Karaman KOSGEB Müdürüne yeni görevinde başarılar diledi.

 

“Vali Ali Akan İ.Ö.O. Okul Aile Birliği Başkanından ziyaret”

             Vali Ali Akan İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Başkanı Deniz Oğuz ve birlik üyeleri Başkan Uğurlu’yu makamında ziyaret etti.

Uğurlu, “Eğitim bizim için çok önemlidir” diyerek, “Eğitim konusunda hangi sorun olursa olsun üzerimize düşen görevi mutlaka yapmalıyız” dedi.

Okul Aile Birliği Başkanı ve üyelerinin gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı teşekkür eden Uğurlu: “Kendisini sizin gibi eğitime adamış ve elini taşın altına koymuş herkesi kutluyorum” dedi.Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22