banner56

Uğurlu Çalışmaları Yakından Takip Ediyor

Uğurlu Çalışmaları Yakından Takip Ediyor
Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu, Yunus Emre Parkı’nda devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

Çukurbahçe ve Kuğulu Park gibi yeni park alanlarının ilimize kazandırılması yönünde çalışmalar tüm hızıyla sürerken, özellikle kent merkezinde ihtiyaca cevap veremeyen ve bakımsız kalan parklar da yenileme çalışmaları ile daha modern hale getiriliyor.

            Geçtiğimiz ay hizmete açılan ve vatandaşlar tarafından oldukça beğenilen Türkçe Parkı’ndan sonra şimdi de Yunus Emre Parkı yenileniyor. Çalışmalar çerçevesinde; tahrip olan zemine andezit taşlar döşenecek, aydınlatma direkleri dikilecek, yeni oturma grupları monte edilecek ve çevre düzenlemesi yapılacak. Bir hayli ilerleyen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Uğurlu, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. “İlimizin her alanda gelişmesi için ne gerekiyorsa yapacağız” diyen Belediye Başkanı Uğurlu, çalışmaların tamamlanmasıyla Karaman’ın manevi değerlerinden Yunus Emre’nin dinlendiği mekana ev sahipliği yapan parkın layık olduğu görünüme kavuşacağını söyledi.

Civardaki esnafları da ziyaret ederek hal ve hatırlarını soran Başkan Uğurlu vatandaşlarla bir süre sohbet etti.  Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER