banner56

TTNetten interneti olmayanlara büyük fırsat!

TTNetten interneti olmayanlara büyük fırsat!
TTNet, interneti olmayan kullanıcılara "denemesi bedava" kampanyası ile büyük bir fırsat sunuyor!
İletişim ve eğlence şirketi TTNET, Türkiye genelinde interneti olmayanlar için 2 ay sınırsız ve ücretsiz internet hizmeti sunduğu kampanyayla, eve veya ofise internet bağlatmak isteyenlerin karar vermesini kolaylaştırıyor. Kampanya kapsamında 2 ay boyunca internet hizmeti ücreti, bağlantı ücreti, vergiler ve modem ücreti alınmıyor.

Evinde internet bağlantısı olmayanların karar vermesini kolaylaştırmak ve internetin sunduğu olanakları her kesimle buluşturmak için başlatılan bu kampanyadan iş yerleri de faydalanabiliyor.

Kampanyaya katılmak için 24 ay taahhüt verilmesine rağmen, internet hizmeti almaya devam etmek istemeyenler deneme süresi içinde internet hizmetini herhangi bir ücret ödemeden veya herhangi bir yükümlülük altında kalmadan iade edebiliyorlar. Bu durumda kullanıcılardan sadece ücretsiz olarak aldıkları modemi iade etmeleri bekleniyor.

"İnterneti Denemesi Bedava Kampanyası" hakkında bilgi almak ve kampanyadan faydalanmak isteyenler TTNET Satış Noktalarından, 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerinden veya www.ttnet.com.tr adresinden başvuru yapabiliyor. Kampanya 30 Eylül 2011 tarihine kadar devam edecek.

Notlar:
* Yalın DSL paketi tercih eden yeni abonelerden aylık erişim ücreti tüm vergiler dahil 15 TL ve sabit telefon aboneliği de yoksa devre hazırlama ücreti (1 defalık tüm vergiler dahil peşin 8 TL) alınır.
** Ücretli TTNET katma değerli servislerine abone olunması durumunda, kullanım bedeli aboneye faturalandırılmaktadır.


Basın bülteninden derlenmiştir.
Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22