banner56

TTNetin tercihi Aztech Homeplug oldu

TTNetin tercihi Aztech Homeplug oldu
TTNetin Tivibu ev hizmetine ek olarak alınabilen bu adaptörler, kablo sorununu kökünden çözüyor!
Kullanıcılarına Tivibu keyfi sunan TTNETin tercihi, Aztech HL110E Homeplug Adaptörleri oldu. TTNET kurulumu sırasında Aztech HL110E Homeplug Adaptörler, Tivibu Ev paketine ek olarak satın alınabiliyor. Aztech HL110E sayesinde ev içinde duvar delmeden, kablo çekmeden, pratik bir şekilde modem ve televizyon arasında bilgi aktarımı sağlanıyor.

İnternet hattı üzerinden ses ve görüntü verisi taşımaya olanak sağlayan IPTV üzerinden Tivibu Ev hizmetini veren TTNET, uzun süren testlerden sonra teknoloji destekçisi olarak Aztech HL110Eyi seçti. TTNET dileyen tüm müşterilerine bu homeplug adaptörlerden temin ediyor.

Kurulum sırasında Aztech HL110E Homeplug Adaptörler Tivibu Ev paketine ek olarak satın alınabiliyor. Bu cihaz sayesinde ev içinde duvar delmeden, kablo çekmeden çok daha pratik bir şekilde modem ve televizyon arasında veri aktarımı sağlanıyor. Aztech HL110E Homeplug Adaptör 200 Mbpse varan hızı sayesinde HD kalitesinde ses ve görüntü aktarımını destekliyor. Kolayca kullanılabilen homeplug adaptörün en büyük avantajlarından biri taşınabilir olması. Evde yeni düzenlemeler yapılacağı zaman Aztech HL110Enin prizini değiştirerek bir diğer fişe takmak yeterli.

TV yayın akışının ekranda donması ya da takılması gibi problemlerin yaşanmaması için ara bağlantı cihazlarının birbirine çok hızlı ve kesintisiz şekilde veri aktarımı yapabilmesi büyük önem taşıyor. TV yayını elektrik hattını kullanarak modemden Tivibu Ev cihazına taşınabildiği için homeplug adaptörler bu veri aktarımı sırasında en çok tercih edilen ürünler. Modeme gelen ses ve görüntü homeplug adaptörler sayesinde ev içinde odalar arasında elektrik hattı üzerinden taşınabiliyor. Böylece, modem ve TV arasında kablo çekmeden de kesintisiz ve güvenli bir şekilde Tivibu keyfi yaşanıyor.
Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22