banner56

TTNet desteği ile 1 milyon kullanıcıya ulaştı

TTNet desteği ile 1 milyon kullanıcıya ulaştı
Facebook üzerinden oynanabilen Townster, TTNetin desteğiyle 1 milyon kullanıcıya ulaştı!
TTNETin desteklediği oyunlardan biri olan Townster, sosyal medyada yoğun ilgi görüyor. Bir şehir kurma ve emlakçılık oyunu olan Townster, her ay aktif olarak oyun oynayan 500 bin oyuncusuyla Facebook üzerinden oynanan dünyadaki en büyük 5. şehir oyunu haline geldi. Son verilere göre bu hafta toplam 1 milyon kullanıcıya ulaşmayı başaran Townster, bir yarışma düzenleyerek oyun severlere ödüller dağıttı.

Townsterda 315 bin TTNET binası kuruldu

//www.facebook.com/townstergame adresinden tüm facebook kullanıcılarının ücretsiz olarak oynayabildiği Townsterda inşa edilen toplam bina sayısı Türkiyedeki toplam bina sayısının tam 3 katı. Townster oyuncuları şu ana kadar 22 milyon bina inşa etti. Townster oyununda inşa edilen TTNET binaları da ilgi görüyor. Şu ana kadar oyunda toplam inşa edilmiş TTNET bina adedi 315 bin 488e ulaştı. Bu rakamlara göre her 3 Townster oyuncusundan biri TTNET Binasına sahip. Townsterda TTNET, TTNET WiFi, TTNET İnternet, TTNET Müzik binaları yer alıyor. TTNETin tıpkı gerçek hayattaki gibi iletişim altyapısını kurduğu Townsterda oyuncular, kendi şehirlerine TTNET markalarına ait binalar inşa edebiliyor ve şehirlerine internet gibi farklı TTNET servislerini sunabiliyor. İlk Türk sosyal şehir kurma oyunu Townster, düzenlediği yarışmada kullanıcılarına oyunla ilgili sorular sordu. Bu soruları doğru yanıtlayan Townster takipçileri birbirinden değerli ödüller kazanma şansı yakaladı.

Townsterda oyuncular, kendi şehirlerini kurup; kira geliri toplayarak ya da arkadaşlarının şehirlerinden bina satın alarak emlak kralı olabiliyor. Tamamı Türkçe olan Townsterda, Bodrum evi, Safranbolu evi, Kebapçı, Nargile evi, Simitçi, Osmanlı Konağı ve Anıtkabir gibi yerel, kültürel ve tarihi binalar da yer alıyor.

Markaların sosyal oyunlar içerisinde yer alması konusunda dünyanın sayılı örneklerinden biri olarak öne çıkan TTNET – Townster konumlandırmasıyla her TTNET hizmeti oyunculara çeşitli avantajlar sağlıyor.

Basın bülteninden derlenmiştir.
Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22