banner56

TomTom ile sokak isimleri dile geliyor!

TomTom ile sokak isimleri dile geliyor!
TomTomun yeni serileri ile sokak isimleri dile geliyor, şehirde park yeri arama sorununuz kalmıyor
TomTom, 16 Temmuzda piyasaya çıkacak olan yeni ürün serisi Start 20 ve Start 25 ile uydu navigasyon kategorisinde kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Kullanıcılar artık "seslendirilen sokak isimleri" özelliği ile gözlerini yoldan ayırmadan, dönmeleri gereken sapakları kaçırmayacak.

Geniş ekranı ve kullanım kolaylığı ile dikkat çeken TomTomun yeni ürün serisinde yer alan "seslendirilen sokak isimleri" ve "park etme asistanı" özellikleriyle yolculuk hem daha kolay hem daha az stresli bir hale geliyor. Öyle ki, kullanıcılar "seslendirilen sokak isimleri" özelliği ile gözlerini yoldan ayırmadan dönmeleri gereken sapakları kaçırmıyor; park etme asistanı ile gittikleri yerin çevresinde veya yol üstünde park edebilecekleri noktaları kolaylıkla bulabiliyor.

PNDlerin (Kişisel Navigasyon Cihazları) özellikle İstanbul gibi metropollerde yol bulmada sıkıntı yaşayan sürücülerin vazgeçilmez yardımcısı olduğunu söyleyen Özgür Yiğiter, TomTom olarak kullanıcıların yolculuk esnasında harcadıkları zamanı daha az stresli hale getirmek için çalıştıklarını söylüyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: "TomTomun bu yeni serisi ile sesli yönlendirme özelliği sayesinde, gideceğiniz yere rahatlıkla ulaşabiliyor, geri dönüşü olmayan bir dönüşü kaçırmak yerine üç boyutlu şerit rehberine sahip olabiliyor ve gideceğiniz yere vardığınızda park asistanı ile rahatça park yapabiliyorsunuz. Bu sayede kullanıcılar artık daha fazla seyahat ediyor. Önümüzdeki dönemde de sürücülerin hayatını kolaylaştıran farklı pek çok ürün sunmaya devam edeceğiz."

TomTom Start 20 ve Start 25 ürünleri 11 cm (4.3 inch) veya 13 cm (5 inch) genişliğindeki ekran seçenekleriyle kullanıcılara daha büyük ekranda rotalarını daha iyi görmesini sağlıyor. Ürünler kullanıcılara yeni dizaynı ile aynı zamanda daha güvenli ve kolay kullanım da sunuyor. Cihazın içinde yer alan yönlendirme sensörü ve 180 derece dönen ekranı sayesinde kullanıcı kumanda tablosunu da kolaylıkla kullanabiliyor. Bunun için kullanıcıların sadece gösterge ekranı bağlantı diski eklemeye ihtiyacı var.

TomTom Start 20 ve Start 25 için özel kampanya

Teknosa mağazalarında 16 Temmuz tarihinden itibaren satışa sunulacak olan TomTom Start 20 ve TomTom Start 25 ürünlerinden herhangi birini alan kullanıcılara Totalden 50 TL değerinde benzin hediye edilecek. 31 Ağustosa kadar sürecek kampanya, Club Total üyesi Total istasyonlarında geçerli olacak.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi için: tomtomturkiye@tomtom.com

Basın bülteninden derlenmiştir.
Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22