banner56

Sony 3D Odası, Bursa Nilparkta açıldı!

Sony 3D Odası, Bursa Nilparkta açıldı!
Önde gelen perakende zinciri Media Markt ve 3D devi Sony Türkiyede bir ilki gerçekleştirdi!
Türkiyedeki 17 mağazası ile dünya markalarını iyi hizmet kalitesi ve uygun fiyatlarla müşterilerine sunan elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt, eğlence ve "mercekten göze" 3D teknolojisinde dünya devi olan Sony işbirliği ile Türkiyede bir ilke imza attı. Sonynin yarattığı 3D dünyasını, tüketicilere en iyi şekilde yaşatmak hedefiyle 18 Temmuz 2011, Pazartesi tarihinde Bursa Nilpark Media Marktta özel bir Sony 3D Deneyim Odası açıldı. İlk kez perakende tarafında bir marka adına özel bir deneyim alanının yaratıldığı açılışa Sony Eurasia A.Ş. Genel Müdürü Mohsen Noohi, Sony Eurasia A.Ş. Satış Direktörü Erol Kayaoğlu, Media Markt CEOsu Nuri Topatan ve Satın Almadan Sorumlu Genel Müdürü Aziz Süzer katıldı. Açılışta, Sony özel kurduğu stantlar aracılığıyla, Media Markt ziyaretçilerine, 3D ürünlerini yakından tanıtma fırsatı da buldu.

Sony Eurasia A.Ş. Genel Müdürü Mohsen Noohi, "Bir eğlence şirketi olarak tüketicimize mercekten göze sunduğumuz ürün ve hizmetler zincirimiz ile ulaşıyor, onların hayatına değer katıyoruz. 2011 yılı, dünyada ve Türkiyede 3Dnin yaygınlaşması, tüm tüketicilerimize ulaşması adına pek çok ilklere imza attığımız bir yıl olarak başladı, öyle de devam ediyor. Şimdi de Media Markt işbirliği ile Nilparkta açtığımız Sony 3D Odası aracılığıyla Bursalı tüketicilerimize, üç boyutlu teknolojik ürünlerimizin ayrıcalığını yaşama fırsatı sunacağız, mutluyuz" dedi.

Üçüncü boyuta, 20 m² odada, tam 12 farklı Sony 3D ürünü ile geçilecek

Büyüklüğü yirmi metrekare olan Sony 3D Odasında, iki adet Sony 3D BRAVIA TV KDL-46EX720, iki adet Sony 3D BRAVIA TV KDL-40EX720, bir adet Sony 3D BRAVIA TV KDL-52LX900 modeli bulunacak. Televizyonun yanı sıra tüketiciler, iki adet Blu-Ray BDP-S480, bir adet Handycam Video Kamera HDR-TD10, bir adet Cyber-shot DSC-HX7V dijital fotoğraf makinesi, bir adet Sony NEX-5 fotoğraf makinesi, bir adet PlayStation 3 oyun konsolu ve bir adet de Sony VAIO F serisi 3D VPC-F21Z modeli ile üç boyutlu deneyimi her alanda yaşama fırsatı yakalayacak.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Bilgi için: Media Markt
Telefon: (212) 410 75 01

Kaynak: Chip

Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22