Siyahser İlköğretim Okulu ziyaret

Siyahser İlköğretim Okulu ziyaret
banner52

Karaman Siyahser İlköğretim Okulu 4/B sınıfı öğrencileri yerel yönetimler hakkında bilgi edinmek amacıyla Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ı makamında ziyaret etti. 


          Okul Müdürü Abdullah Kırıt ve sınıf öğretmenleri Ahmet Şimşir nezaretinde belediyeye gelen 4. sınıf öğrencileri, belediyenin görevleri ve belediyenin hizmetleri hakkında bilgi edindi. Yerel yönetimler ile ilgili merak ettikleri her şeyi Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’a yönelttikleri sorularla öğrenen öğrenciler, hem ilk elden bilgi aldılar hem de başkan ile sohbet ettiler.


 


          Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu söyleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan; “Belediyecilik demek vatandaşların huzur ve refahı için yaşanabilir bir kent noktasında hizmet eden, tüm bunların yanı sıra siz değerli çocuklarımıza güzel yarınlar bırakabilmek için çalışan kurumlardan en önemlisidir. Biz de Karaman Belediyesi olarak sizlere tertemiz yarınlar bırakabilmek için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz” dedi.


 


          Ziyaret sonrasında Akıllı Kent Koordinasyon Merkezini gezdiren Başkan Çalışkan öğrencilere Akıllı Kentin çalışma sistemi hakkında bilgiler verdi.


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2015, 22:34
banner36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER