banner56

Şike soruşturmasına ilişkin iddiaları görüşen Türkiye Futbol Federasyonu, ligi 26 Ağustos'ta başlatma kararı mı aldı?

Şike soruşturmasına ilişkin iddiaları görüşen Türkiye Futbol Federasyonu, ligi 26 Ağustos'ta başlatma kararı mı aldı?
Şike soruşturması üzerine Süper Kupa finalinin ertelendiği açıklayan Futbol Federasyonu'nun ligin başlama tarihine ilişkin karar verdiği iddiaları spor gündemine bomba gibi düştü. İddialara göre, Federasyon Süp

Şike soruşturması üzerine Süper Kupa finalinin ertelendiği açıklayan Futbol Federasyonu'nun ligin başlama tarihine ilişkin karar verdiği iddiaları spor gündemine bomba gibi düştü. İddialara göre, Federasyon Süper Lig'in Ağustos sonunda başlamasını kararlaştırıldı.

Süper Lig'de beklenen erteleme kararı açıklanıyor. Çarşamba günü şike soruşturmasıyla ilgili belgeler Savcılık tarafından Emniyet kanalıyla Futbol Federasyonu'na ulaştırılmıştı. Sabah'ın iddilarına göre, Gözler Etik Kurulu'na çevrilmişken, federasyonun yarın ligle ilgili kararını kamuoyuna açıklayacak.

Bu hafta Süper Lig fikstürünün çekilmesinin gerekliliği TFF'yi zor durumda bırakırken, federasyon da çareyi beklendiği gibi ligleri ertelemekte buldu. İddialara göre, Futbol Federasyonu, 5 Ağustos'ta başlayacak ligi 26 Ağustos'a erteledi. Fikstür çekimi de bu hafta değil daha sonra yapılacak.


Source: Karaman Haber
Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2013, 02:00
banner80
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner23

banner22